• Bize Ulaşın
  • (0532) 394 53 18

Makale Kategori : Dama

Emre Yıldız Moskova Dama Şampiyonası'nda

Öğretmenlerimizden Emre Yıldız Moskova'da düzenlenen Kolomna 2016 Dama Şampiyonası'nda ülkemizi temsil ediyor. Blitz ve Hızlı Dama Şampiyonaları olarak düzenlenen turnuvada çok güçlü isimler de var.

Turnuvanın resmi sayfası için tıklayınız.

Devamını Oku
Kategori : Dama

Marcel Kosters Merkezimizi Ziyaret Etti

FMJD (Dünya Dama Federasyonu) eski Başkan Yardımcısı ve Hollanda Dama Federasyonu Başkan Yardımcılığı yapmış olan Marcel Kosters Eğitim Merkezimizi ziyaret etti.

Öğrencilerimizle simultane (aynı anda birden fazla kişi ile maç) yapan Marcel "Çin dahil olmak üzere, dünyada bu kadar çeşitli akıl sporu ve oyununu profesyonel eğitimle veren bir yere rastlamadığını" belirtti.

Devamını Oku
Kategori : Dama

Dama Milli Takımımız Hollanda'da

Dama Milli Takımımız 1-7 Kasım 2015 tarihlerinde Hollanda'da yapılmakta olan Dünya Yaş Grupları 10x10 Çapraz Dama ve Türk Daması Şampiyonası'nda ülkemizi temsil ediyor.

Öğrencilerimize başarılar dileriz.

Devamını Oku
Kategori : Dama

Dünya Şampiyonu Merkezimizi Ziyaret Etti

24-31 Ekim 2015 tarihleri arasında İzmir Armis Hotel'de yapılacak olan Dünya 10x10 Çapraz Dama Şampiyonası Ünvan maçında Georgiev ile yarışacak olan Kamerunlu Ndjopang Eğitim Merkezimizi ziyaret etti. Dama Milli Takım Sporcularımız ile simultane yapan Ndjopang, 25 Ekim tarihinde ünvan maçında ilk hamlesini yapacak.

Polonya Dama Federasyon Başkanı ve Turnuva Organizatörü Jacek Pawlicki ve Moğolistan Dama Federasyonu Başkanı ve Asya Dama Konfederasyonu Başkanı Baterdene Chimeddorj merkezimizi gezerek WGM Betül Cemre Yıldız ile satranç maçı yaptı.

Devamını Oku
Kategori : Dama


  • Mithatpaşa Cd. No:5/D (Balçova Mithatpaşa İş Bankası'ndan Üçkuyular'a doğru 40 m ilerisi) Balçova / İzmir
  • (0532) 394 53 18 Hüseyin Yıldız
  • (0535) 239 72 43 Betül Cemre Yıldız
  • Fax:
  • iletisim@betulcemre.com
Copyright © 2020 l Betül Cemre Akademi All rights reserved.