• Bize Ulaşın
  • (0532) 394 53 18

Eskişehir'de Satranç Kampı


Eskişehir'de Satranç Kampı

Eskişehir'de ESEM Satranç Eğitim Merkezi ile işbirliği içinde düzenlediğimiz 1. Esem Satranç Hazırlık Kampı'nı 15 - 16 Eylül 2018 tarihinde tamamladık. Sekiz saatlik eğitim sonunda katılım sertifikasını alan dokuz öğrencimiz ile hazırlık çalışmalarımız uzaktan eğitim ile de devam ediyor. Bir sonraki hazırlık kampımız 20-21 Ekim 2018 tarihlerinde olacaktır. Eğitim ile ilgili fotoğrafları haberin devamından inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Toplam sekiz saatlik satranç eğitimimizde taktik soru çözümü, dünya şampiyonlarının analizli maçları, temel oyunsonu kuralları incelendi. Ayrıca WGM FT Betül Cemre Yıldız simultane maç yaparak öğrencilerin seviyelerini ölçtü ve eksiklerini tespit etti.

 

ESEM Satranç Eğitim Merkezi kurucusu Emel Aydemir ve WGM FT Betül Cemre Yıldız

 

ESEM Satranç Eğitim Merkezi antrenörleri ve kurucusu ile beraber

 

Diğer minik şampiyon adaylarının gelişimi gözlendi.

 

 

1. ESEM Hazırlık Kampı'nın sonunda yorulan öğrencilerimiz Katılım Sertifikası'nı hak etti. Çalışmalara Online Eğitim şeklinde devam edilecek olup 2. Hazırlık Kampı 20-21 Ekim 2018 tarihlerinde düzenlenecek.

Kamp başlamadan önce velilerimizle toplantı düzenleyerek çalışmalar hakkında bilgilendirme yapıldı. Ayrıca kampın bitiminde de her bir öğrencinin velisi ile birebir görüşmeler yapılarak öğrencilerin durumu hakkında önerilerde bulunuldu.

 

ESEM Satranç Eğitim Merkezi kurucusu Emel Aydemir ile beraber Mavi Radyo'nun konuğu olduk.


  • Mithatpaşa Cd. No:7/A (Balçova Mithatpaşa İş Bankası'ndan Üçkuyular'a doğru 40 m ilerisi) Balçova / İzmir
  • (0532) 394 53 18 Hüseyin Yıldız
  • (0535) 239 72 43 Betül Cemre Yıldız
  • Fax:
  • iletisim@betulcemre.com
Copyright © 2018 l Betül Cemre Akademi All rights reserved.